mediatick mobile
      anasayfa  
  haberler | çözüm ortakları | insan kaynakları    
 
 

Mediatick, kurumların e-dönüşüm süreçlerinde danışmanlık, tasarım ve yazılım ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak ve bu süreçte karşılaşabilecekleri olası sorunlarına e-çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir ineraktif tasarım şirketidir.

Mediatick, web uygulamaları, mobil uygulamalar ve dijital televizyon uygulamaları gibi yeni medyanın ilgili olduğu tüm alanlarda projeler üreterek kurumların iletişim, rekabet ve iş yapabilirlik kabiliyetlerini arttırırken maliyet ve iş başarısızlığını da en aza indirerek pazarlarında daha etkin olmalarını sağlar.

Mediatick takımı gerek proje tecrübesi gerekse başarılı iş geçmişi ile anahtar teslim hizmetler sunarken yarattığı teknoloji projelerini devamlı gözlemler, yorumlar.

Mediatick olarak internet teknolojilerinin doğasından gelen değişim ve yaşam boyu öğrenme paradigmasını tüm yeniliklere açık olma fikri ile besleyen, mutlak analitik bir iş geliştirme ve çözüm anlayışı ile projelere yaklaşıyoruz. Bu bakş ve anlayşla müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu tesbit ediyor ve ona en uygun çözümleri üretip projelendiriyoruz.

Hedefimiz yeni medya sektöründe müşterilerinin tüm iş süreçlerini iyileştirmeye ve geliştirmeye yönelik, katma değeri olan, yenilikçi hizmetler ve ürünler geliştirmektir. Mediatick, bilimsel proje yönetim metodolojisine uygun olarak gerçekleştirilen çalışmaların süreklilik ve tutarlılık için gerekli olduğu inancındadır.

Sizin için yapabileceğimiz çok şey var! Çözümlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz!